Eğitimli Uzmanlarından Ev Temizliği

Ev, villa ya da daireleriniz için gündelik temizlik hizmeti arıyorsanız, öncelikle çalışanların güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Bizler yıllardır kurumsal temizlik hizmetleri veren, güvenilir ve profesyonel, aynı zamanda deneyimli bir firmayız. Dolayısıyla bünyemizdeki çalışanlarımızı da itina ile seçer ve eğitiriz. Sizler için eğittiğimiz çalışanlarımız tarafınıza detaylı temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Gündelik ev temizliği Elazığ bölgesinde sık tercih edilen bir hizmettir. Çoğunlukla çalışan insanların tercih ettiği bu hizmete,

  • Yerlerin süpürülmesi ve silinmesi,
  • Mutfak dolaplarının iç ve dış temizliğinin yapılması,
  • Ocak, lavabo, tuvalet ve duş alanının temizlenmesi,
  • Camların belli periyotlarda silinmesi,
  • Halı ve koltukların belli periyotlarda silinmesi,
  • Anlaşmaya bağlı ütü hizmetleri,
  • Mutfak tezgah ve fayanslarının silinmesi,
  • Banyo fayans ve derzlerinin temizliği

Dahildir. Ancak bunların dışında kalan temizlik hizmetlerini de tarafımıza bildirebilir ve en uygun sayıda temizlik personelini alabilirsiniz.

Ev Temizliği İçin Detaylı Temizlik

Ev temizliği, hijyen sağlaması gereken detaylı bir ritüeldir. Evinizde evcil hayvan ya da bebek olabilir. Bu tarz durumlarda kimyasaldan uzak, daha doğal ve güçlü temizleyiciler kullanmaktayız. Bu temizleyicilerimiz sayesinde sağlığınız güvence altında. Ayrıca evcil hayvanlarınızın döktüğü tüyleri de özellikle ayrıntılı şekilde temizliyor, bebeğinize zarar vermesini engelliyoruz.

Bizler gündelik ev temizliği Elazığ dendiğinde akla ilk gelen firmalardan biriyiz. Çünkü güvenilir ve güler yüzlü çalışanlarımız aynı zamanda işinin ehli ve deneyimli. Dilerseniz aynı temizlik personellerimiz ile çalışabilir, dilerseniz farklı personellerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Yorulmadan Tertemiz Bir Ev

Çalışıyor olabilirsiniz ya da ev temizliği için ayıracak vaktiniz olmayabilir. Bu tarz durumlarda evinizin dağınık ve kirlenmiş olması, sağlığınız açısından da risklidir. Üstelik kimse dağınık ve kirlenmiş bir evde yaşamak istemez. Sizler de yorulmadan tertemiz bir evde oturmak istiyorsanız hemen bizleri arayın.

Temizliğe uygun teçhizatlarımız ve Sağlık Bakanlığı onaylı temizleyicilerimiz ile hemen gelir ve ortalığı pırıl pırıl yaparız. Eviniz dubleks ya da tribleks olabilir. Personellerimiz her büyüklükteki evi detaylı bir şekilde temizleme konusunda deneyimli, uzman kişilerdir. Sizler de uygun rakamlara gündelik ev temizliği almak isterseniz hemen Gündelik ev temizliği Elazığ firmaları arasında sık tercih edilen firmamızı arayın.