İnşaat Sonrası Detaylı Temizlik Hizmetleri

Ev ya da işyerinizde tadilat olduğunda ortalık fena halde dağılır, kirlenir. Üstelik bu tadilat büyük çaplı ise ya da yapı ilk kez inşa ediliyor ise inşaat sonrası temizlik hizmetlerine ihtiyaç duyarsınız. Özellikle yeni yapılmış bir ev ya da işyerine girmeden önce detaylı bir temizlik hizmeti almanız gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik Elazığ ilinde birkaç firma tarafından veriliyor. Ancak detaylı ve uzman bir temizlik hizmeti almak isterseniz bizler yılların deneyimi ile yanınızdayız.

Firmamız gündelik ev, merdiven, ofis, işyeri, dış cephe ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz ile yıllardır bu sektör içindeyiz. İnşaat sonrası temizlik konusunda deneyim sahibi olmayan noktalar ile çalışmanız ne yazık ki mağdur olmanıza sebep olacaktır. Firmamızın verdiği temizlik hizmeti sonrası ev ve işyerinin kullanıma artık hazır olacaktır. Dolayısıyla sizin ekstradan toz almanıza dahi gerek kalmayacaktır.

Temizlik Memnuniyet Garantisi Veriyoruz

İnşaat sonrası temizlik Elazığ olarak firmamızın inşaat sonrası temizlik için verdiği hizmetler şöyledir,

  • Camlarda kalan silikon, badana, boya ve kireç kalıntıları sökülür ve iç, dış temizliği yapılır,
  • Kapı, petek, priz ve fayanslardaki kireç, badana, boya kalıntıları sökülür ve bu alanların temizliği yapılır,
  • Mutfak ve banyo duvarları temizlenir,
  • Yerlerin önce kabak, daha sonra detaylı ince temizliği yapılır,
  • Cam, fayans ya da parkelerinize en uygun temizleyiciler kullanılır,

Tüm bu hizmetlerimiz doğrultusunda, evinizi ya da işyerinizi pırıl pırıl sizlere teslim ediyoruz. Sizlere yalnızca bu temizlik sonrası direkt taşınmanın keyfini sürmek kalıyor.

Firmamız ile çalışan müşterilerimiz, memnuniyet garantimiz ile olumlu dönüşlerini sağlamaktadır. Personellerimizin tamamı, işini benimseyen ve eğitimli kişilerdir. Aynı zamanda güvenilirlikleri konusunda firmamız tarafından detaylı testlerden geçerek işe alınmaktalar. Dolayısıyla güven içinde anahtarınızı teslim edebilir ve tertemiz olmuş evinizi belirtilen süre sonunda geri alabilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik hizmetimizde tadilatlarınız, boya badana işleriniz, dekorasyon faaliyetleriniz sonrasında da faydalanabilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik Elazığbölgesinde hizmet veren pek çok farklı firmadan çok daha uygun ve profesyonel hizmet verdiğimizi iddia etmekteyiz.