Profesyonel Ev ve Ofis Temizliği

Ev ve ofis temizliği için uzman bir ekip ile çalışmak isterseniz, yılların deneyimine sahip ekiplerimiz hizmetinizde. Özellikle evinizden ya da ofisinizden çıkan kiracı, ortalığı temiz bırakmamış olabilir. Dolayısıyla yeni bir kiracıya hazırlanabilmesi için öncelikle iyi bir temizliğe ihtiyaç duyulur. Kiracı sonrası ev temizliği Elazığ ve bölgesinde oldukça fazla rağbet gören bir hizmet. Bizler de bu hizmeti en uygun rakamlar ile ayağınıza getiriyoruz.

Ev temizliği konusunda uzman olan bizler, size düşen iş yükünü büyük ölçüde hafifletiyoruz. Profesyonel ekiplerimizin sizler için sağlayacağı hizmetler ise şöyledir,

  • Yerlerin vakumlu makinalar ile süpürülmesi ve silinmesi,
  • Camların temizlenmesi,
  • Kapı pervazlarının ve var ise camlarının silinmesi,
  • Mutfak dolaplarının içinin ve dışının silinmesi,
  • Peteklerin temizlenmesi,
  • Banyo lavabolarının, klozetin, duş kabininin ve fayanslarının temizlenmesi,
  • Derzlerin kimyasallar ile arındırılması,

Tabi eğer evinizde eşya var ise ve bu eşyalar ile kiralayacaksanız, ayrıca ayrıntılı eşya temizliği de sağlıyoruz. Özellikle koltuk, halı ve perdelerin detaylı temizliğini, Sağlık Bakanlığı onaylı temizleyicilerimiz ile sağlıyoruz. Kiracı sonrası ev temizliği Elazığ dendiğinde akla ilk gelen öncü firmalardan biri olmaktan onur duyuyoruz.

Temizlik Konusunda Eğitimli Bir Ekip

Ev temizliği aslında sanıldığı kadar basit değildir. Temizlik aynı zamanda hijyen de getirsin istiyorsanız kullanılan malzemelerin güçlü olması şarttır. Tabi bunun yanında çalışanların da temizlik konusunda uzman ve deneyimli olmasının önemi büyüktür. Bizler kiracı sonrası ev temizliği için uzun yıllardır şubelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Kiracı sonrası kalan kir, pas ve kalıntılar özenle temizleniyor. Kalıntılar paketlenerek ortamdan uzaklaştırılıyor. Süpürme işleminin ardından en güçlü temizleyiciler ile ayrıntılı temizlik sağlanıyor. Yıllarca kullanımdan kaynaklı kararmış derzlerinin ışıl ışıl yapılıyor. Alanın büyüklüğüne ve işin yoğunluğuna göre birkaç kişilik ekipler yönlendiriyoruz. Ancak daha yoğun işlerde ekstra eleman yönlendirebiliyoruz. Sizler de kiracınızın kirli bıraktığı evi tertemiz bulmak isterseniz hemen bizleri arayın. Bizler Kiracı sonrası ev temizliği Elazığ firmaları arasında en ekonomik fiyat politikasına sahip uzman bir yapılanmayız.