Bina ve İşyeri Merdiven Temizliği

Binaların ve işyerlerinin belli zaman aralıklarında merdiven temizliğine ihtiyacı vardır. Bu yaz aylarında 1 haftalık, kış aylarında ise 2 – 3 günde bir şeklindedir. Ancak bazı noktalar kurumsal anlamda hijyene daha çok önem verdiklerinden her gün merdiven silme hizmeti alırlar. Sizler de periyodik ya da tek seferlik merdiven temizleme hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal olarak temizlik hizmetleri sunan firmamız, en kısa sürede sizlere deneyimli bir ekip gönderir ve merdivenlerinizin ışıl ışıl olmasını sağlar.

Merdiven temizliği Elazığ ve çevresinde en çok firmamız tarafından veriliyor. Bunun sebebi uygun fiyat politikamız, sağlıklı ve etkili temizleyicilerimiz ve donanımlı teçhizatlarımızdır. Üstelik bizlerden yalnızca işyerleriniz için değil, bina, ev, residence ve villa için de merdiven temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Merdiven Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?
Aslında yalnızca su ve fırça ile yapılan merdiven temizliği yeterince hijyen sağlamıyor. Üstelik birkaç gün içinde kötü bir koku da yayabiliyor. Oysa merdiven temizliği detaylı bir şekilde yapılması gereken hizmetlerdendir. İşte Merdiven temizliği Elazığ firması olarak verdiğimiz merdiven temizliği hizmetinin detayları.

  • Teçhizat ve kullanılan temizleyiciler firmamıza ait, birinci kalite ürünlerdir,
  • Eğer periyodik olarak, sürekli tarafımızdan hizmet alacaksanız, hizmet veren çalışanlarımızın ad, soyad, fotoğraf, SGK bilgileri ve iletişim bilgilerine astığımız çizelgelerden ulaşabilirsiniz,
  • Su ihtiyacı, sıra ile ilgili dairelerden ve ofislerden karşılanacaktır,
  • Merdiven temizliğinde fırça, camsil, kimyasallar ve çekçekler kullanılmaktadır,
  • Asansörlerin nemli bezler ile tozları alınmaktadır,
  • Suyu emmesi için havlu paspas ve viledalar kullanılmaktadır,
  • Gerektiğinde inatçı kirler için çamaşır suyu ile ovalama hizmeti verilir,

Bizler merdiven temizliği Elazığ şeklindeki aramalarınızda ilk karışılacağınız firmalardan biriyiz. Çünkü müşterilerimiz sitemizi sık sık ziyaret ederler ve periyodik olarak hizmet almak için tarafımıza ulaşırlar. Birkaç kişilik ekiplerimiz, belirtilen tarih aralıklarında gelerek, detaylı merdiven temizliğinizi gerçekleştirir. Herhangi bir konuda sorun ya da şikayetinizin olması, bizler için son derece önem arz etmektedir. Müşteri memnuniyeti kapsamında faaliyetlerine devam eden firmamız, uygun rakamlar ile hizmet vermeyi bekliyor.