Mobil Kapıcıya İhtiyacınız Olabilir

Siz yöneticilere güzel haberlerimiz var! Bir site ya da apartmanda yöneticilik yapıyor ve yönetim faaliyeti açısından sıkıntılar yaşıyorsanız size yepyeni bir hizmetten bahsedeceğiz. Apartman yönetimi zorlayıcı ve sabır isteyen bir iştir. Komşular ödedikleri aidatların karşılığını almak isterler. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren her iş gibi yöneticilik faaliyetlerinde de insanları memnun etmek zordur. Mobil kapıcılık Elazığ, apartman temizliğine ilişkin problemlerinizi çözüme kavuşturabilecek yeni bir iş modelidir. Bu iş modelinin detaylarına inmeden önce apartman sakinlerinin yöneticilerden beklentilerini sıralamakta fayda var.

  1. Çoğu insan site ya da apartmanlarda yaşar. Bunun sebebi apartman yaşamının birtakım avantajlar sunuyor olmasıdır.
  2. Toplu hâlde yaşanılan bloklar yönetim faaliyetlerinin düzenlenmesini kaçınılmaz kılar.
  3. Apartman sakinleri yönetici seçmek suretiyle apartman düzeninin kendi adlarına sağlanmasını isterler.
  4. Bu noktada yöneticilere birçok iş düşer. Bir yöneticinin görev ve sorumluluklarını, belediye başkanınınkine benzetmek mümkündür.
  5. Yönetici, apartman gelir ve giderlerini düzenlemek, apartmanın temiz ve güvenli olmasını sağlamak gibi sorumluluklara sahiptir.
  6. Temizlik kültürel olarak en önemli değerlerimizden birisidir. Kimse pis bir apartmanda yaşamayı arzulamaz. Verdikleri aidatların karşılığında tertemiz bir iç ve dış çevre talep ederler.
  7. Yöneticiler ise bu talepleri karşılamak maksadıyla kapıcılık işini icra eden personellerle anlaşmak zorundadır.

Mobil Kapıcılık Nedir?

Tam da bu aşamada mobil kapıcılık Elazığ, diye sormanız gerekir. Sabit çalışan kapıcılarla anlaşmak zordur. Günümüzde kapıcılık, çoğu zaman ek iş olarak icra edilen bir faaliyettir. Dolayısıyla apartman sakinleri, gündelik yaşamlarında apartman temizliğinden sorumlu personeller bulmakta zorlanmaktadırlar. Yeni bir iş modeli olan mobil kapıcılık ise sabit kapıcı bulmanın zor olduğu günümüzde apartmanlar için adeta bulunmaz bir nimettir. Giderek hizmet alanını genişleten mobil kapıcılık sayesinde komşuların şikâyetlerinden kurtulabilir, apartmanla ilgili işlerinizin sizin adınıza halledilmesini sağlayabilirsiniz. Mobil kapıcılık Elazığ hizmeti, düzenli bir kapıcı istihdam edemediğiniz durumda kapıcınızın yaptığı tüm işlerin bir kişi tarafından üstlenilerek yerine getirilmesini sağlar. Bu durumda bir yönetici olarak sizin de iş yükünüz hafifler. Yönetimden sorumluysanız ve apartmanla ilgili sorunlar yaşıyorsanız mobil kapıcılık hizmetlerinden yararlanmalısınız.